Már annyit dolgoztál magadon, mégsem érkezik az áttörés? Ha már annyi mindent próbáltál, de valami még mindig hiányzik, nincs változás, nem lesz jobb…
Mi harmóniát teremtünk a káoszból. Összhangot. És ehhez ki kell egyezned a tökéletlenséggel. Mert amikor nincs meg az áttörés, akkor tudatalattidban van a válasz. Abban a sebzett, benned élő kicsi énrészedben, amit olyan nehéz elfogadnod önmagadban.
Márti**
https://talaldmegahangod.webnode.hu/